0

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmeria e saj.

E së fundmi, Lulja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto me lesh dhe me një fustan të shkurt.

Me këtë veshje Lulja kësaj radhe ja ka huqur me të madhe. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE