0

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Albatrit Muqiqit.

Egzona Muqiqi tani është një ndër personazhet më të përfolura në publik dhe në mediat shqiptare, përcjell ORAinfo.

Ajo para një muaji u bë nënë për herë të dytë dhe kësaj here lindi binjakë.

Egzona iu kthye punës menjëherë pas lindjes.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë me veshje plot stil, mriëpo ajo që merr gjithë vëmendjen janë linjat e saj pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE