0

Elita dhe Gjiko para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe të bukur.

Kaq joshëse nuk e keni parë moti Elitën. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE