0

Yllka Kuqi është një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Ajo sfidoi veten në shumë zhanrre dhe pothuajse në të cilën rezultoi të jetë shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesion, Yllka është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar me burrin në dasmë e me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE