0

Lulja është njëra nga Motrat Mustafa.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket paksa e shëndoshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE