0

Kaltrina Selimi është këngëtarja që mori shumë fansa që në daljen e parë në skenë.

Tani ajo është më pak aktive me këngë të reja mirëpo, është e ftuar të perfolrmojë në shumë festa, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka marrë pjesë në një ndëje, ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e me shumë stil.

E me këtë veshje dhe këtë pamje i ka mahnitur të gjithë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE