0

Mimoza Shkodra tani është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik e në media.

Ajo filloi karrierën disa vite më parë dhe me këngët e saj u bë menjëherë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Vitet e fundit u përfol shumë për të sidomos për jetën e saj personale. Ajo u fejua para disa muajve me këngëtarin, Seldi Qalliu, mirëpo fejesa e tyre zgjati vetëm pak muaj.

Ajo mbrëmë ka publikuar një foto ku shfqet e veshur me një fustan të bukur dhe të kombinuar mirë me këpucët e saj.

Në këtë veshje, Mimoza Shkodra po shkëlqën si asnjëherë me parë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE