0

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Me një postim të fundit, Adea shihet që ka shkuar në Tiranë. Atje ajo ka dal në mbrëmje, ndërsa me fustanin e veshur ajo ka ‘shashtrisur’ meshkujt shqiptarë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE