0

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

U bë e njohur fillimisht si aktore për t’u bërë më vonë një këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ryva komentohet shumë sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

Mbrëmë ajo ka qenë në një dasmë dhe gjithë vëmendjen mori fustani i saj i shkurtër dhe jo si jemi mësuar ta shohim atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE