0

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një emision në Shqipëri, ku u duk një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE