0

Egzona Muqiqi është një prej personazheve më të përfolura në publik.

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

Egzona lindi binjakë para një muaji dhe menjëherë është kthyer në formën e saj më të mirë trupore.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë me flokë kaçurrela mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen janë linjat e saj pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE