0

Teuta Krasniqi është një prej aktoreve më të njohura kosovare.

Ajo komentohet shumë sidomos për jetën e saj private, ku tani është e martuar dhe ka dy vajza nga dy martesat e saj, përcjell ORAinfo.

Teuta nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto të viteve të kaluara dhe me flokët dredha dredha po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE