0

Elita dhe Gjiko para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet qe sapo ka dal nga frizerka.

E grimosur bukur, Elita po shkëlqen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE