0

Tolga Guleç është aktori turk që me rolet e tij arriti të jetë shumë i njohur jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur dhe shumë I pëlqyer me rolin e ‘Gokhanit ‘ në serialin shumë të njohur ‘Zonja fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai ndër të tjerash njihet edhe si një prej aktorëve më të bukur turk.

Mirëpo, kohëve të fundit duket se ‘Gokhani’ duket se ka ndryshuar shumë dhe mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE