0

Roli i ‘Faziletit’ e bëri edhe më të njohur se sa që ishte, aktoren e njohur, Nazan Kesal.

Ajo me këtë rol arriti të jetë shumë e suksesshme në publikun turk dhe atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ajo u bë e njohur po me këtë rol.

E pas serialit, ‘Fazilet’ ka ndryshuar kaq shumë dhe mezi njihet që është ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE