0

Motrat Mustafa janë këngëtaret që për vite i kanë kontribuar me këgë hite muzikës shqiptare.

Ato janë tash e disa vite pjesë e skenës dhe që nga fillimi janë tejet të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Më e vogla e tyre, Lulja është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E sot, ajo ka shkuar në një dasmë për të kënduar e ai që mori gjithë vëemndje është fustani i saj i kuq./ORAinfo/

SHPËRNDAJE