0

Jemi në muajin kur klasat e dymbëdhjeta përfundojnë shkollat e mesme dhe ajo që shërben si përmbyllëse e rrugëtimit tre-vjeçar është mbrëmja e maturës.

Për këtë natë ata përkujdesen që të duken në mënyrën më të mirë të mundshme, përcjell ORAinfo.

Janë vajzat ato që preokupohen më shumë për këtë ceremoni e që mundohen të paraqiten sa më veçantë.

E në paraqitje të veçantë dhe ‘mahnitëse’ ka zgjedhur të shkojë edhe mbesa e Fadil Vokrrit, Erisa.

Me këtë fustan unik e këtë grim ajo i la nën ‘hije’ të gjitha moshataret e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE