0

U bë e njohur si reja e këngëtares më të pëlqyer të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Tani, Learta Jakupi është një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media, dhe kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo krahas angazhimeve që i ka në familje e në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ka shfrytëzuar rrezet e diellit për të dal dhe bërë foto para dyqanit të saj.

E veshur me një dukës rozë dhe me xhinëse, Learta po shkëlqen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE