0

Ajo u bë e njohur në publik si nusja e Ermal Fejzullahu.

Përveç që u bë e njohur si gruaja e këngëtarit, janë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil ato që e bëjnë edhe më të përfolur, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është në pritje të fëmijës së saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është përgatit për të dal.

E rregulluar bukur, vendosja në kokë e një ‘shamie’ vetëm sa e ka zbukuar edhe me tepër Arianën. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE