0

Është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptarë.

Nora Istrefi përveç muzikës, është shumë e komentuar në publik edhe për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo në këtë kohën e fundit ka shtuar shumë peshë dhe këtë e kemi vërejtur në fotot që i ka publikuar.

E mbrëmë Nora ka dal me shoqërinë e saj për tu argëtuar. E veshur me shumë stil, grimi i saj i lehtë merr gjithë vëmendjen.

Kaq joshëse po shfaqet ajo në krahët e shoqeve të saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE