0

Neca Tërnava është tashmë një perosn shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si kunata e Learta Jakupit e më vonë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse e plot stil e kanë bërë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Neca dhe Learta mbrëmë kanë qenë në një kanagjexh dhe nga fotot që i kanë postuar duket se e kanë shijuar shumë.

Mirëpo, sot duket se ajo është zgjuar shumë e lodhur nga festa e mbrëmshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE