0

Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës.

Ajo është një bukuroshe e vërtetë, shkruan ORAvip.

Njolina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit, duket sikur Njolina është rregulluar vet për ditëlindjen e vëllaut.

Edhe e tillë ajo po duket tejet bukur dhe elegante./ORAvip/

SHPËRNDAJE