0

Njomza Martinaj është vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo tani është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste. Përcjell ORAinfo.

Njomza dhe familja e saj janë shumë të përfolur në publik e në media.

E sidomos vajza e saj e madhe, Elira, e të cilën sot e ka grimosur nëna dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE