0

Shyhrete Behluli është shumë e dashur nga publiku, e sidomos ai i muzikës popullore.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka një mbesë shumë të bukur e cila quhet Elira.

Elira në foton e fundit është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE