0

Elita Rudi është moderatorja e njohur kosovare e që në këto vitet e fundit ka qenë një ndër më të përfolurat.

Ajo dhe reperi i njohur, Gjiko, janë martuar në shtator të vitit të kaluar dhe para dy ditësh u bënë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Ata e quajtën djalin e tyre, Zëri, dhe fotot e tij I kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

E sot, Elita ka postuar një foto me të cilën ndonëse nga spitali, uron mbesën për ditëlindje me fjalët më të bukura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE