0

Elita Rudi është moderatorja e njohur shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Famën më të madhe ajo e mori pasi u lidh me reperin e njohur, Gjikon e me të cilin bënë dasmën në shtator të vitit të kaluar, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Elita ka bërë të njohur për publikun edhe familjen e saj e sidomos mbesat e saj.

E më e madhja, Nina duket të jetë një kopje e tezes së saj./ORAinfo/

elita

SHPËRNDAJE