0

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Reja e Shyhretes është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAvip.

Ajo është bërë nënë për herë të dytë dhe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet Matini në shëtitje me motrën e vogël./ORAvip/

SHPËRNDAJE