0

Mbrëmë në shtëpinë e Leartës kanë pasur një festë.

Mbesa e saj e vogël, Siara festoi ditëlindjen e tretë dhe përë këtë janë mbledhur e gjithë familja, përcjell ORAinfo.

Sigurisht që nuk ka munguar Learta bashkë me Matinin.

E ai ka bërë sherre të vogla te dajët, mirëpo, Learta është kënaqur me sjelljet e djalit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE