0

Learta Jakupi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet Matini me vajzën e dajës së tij.

Ata po hajnë darkë së bashku dhe po duken shumë të ëmbël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE