0

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani, Engji është një ndër këngëtaret më të përfolura.

Ajo dhe nëna e saj tani janë dy prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rjete sociale e sidomos Engji e cila nuk heziton të postojë foto të ndryshme nga jeta e saj.

E sot ajo ka postuar një video të nipit të saj Matinit, për të natreguar si gëzohet kur e thërret atë në emër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE