0

Learta Jakupi është tani një prej emrave më të përfolur në publik dhe në media.

U bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, mirëpo tani Learta famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo dhe burri i saj janë prindër të një djali që e kanë quajtur Matin.

Fotot e Matinit i shohim kudo në rrjetet sociale të Leartës dhe Kushtrimit.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se i ka përgatitur çaj, e ai ka bërë rrëmujë në shtëpi.
Nga gëzimi ajo e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE