0

Genta Cana është një prej moderatoreve shumë të njohura shqiptare.

Ajo ishte kryesisht e përfshirë në fushën e sportit dhe me pamjen e saj u bë tejet e njohur qysh në fillim, përcjell ORAinfo.

Genta mbrëmë i dha fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore.

E veshur në vello, Genta u bë nusja më e bukur që keni parë ndonjëhere./ORAinfo/

SHPËRNDAJE