0

Marina Vjollca është moderatorja shumë e njohur nga Shqipëria.

Përveç me profesionin e saj, Marina u bë tejet e njohur që pas martesës me këngëtarin e njohur kosovar, Getoar Selimin, përcjell ORAinfo.

Marina njihet me bukurinë e saj të veçantë dhe për paraqitjet e saj përherë me shumë stil.

Ajo sot ka ardhë në Prishtinë dhe është bërë nuse për dasmë, me këtë pamje po i lë nën ‘hije’ të gjitha./ORAinfo/

SHPËRNDAJE