0

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAvip.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe po duket si ‘kukull’./ORAvip/

SHPËRNDAJE