0

Majlinda tashmë është shumë e njohur për publikun.

E tillë u bë pas lidhjes me reperin e njohur kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Sot Majlinda ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me pantollona të shkurta dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE