0

Modelja nga Prishtina. Majlinda Zeka u bë e njohur pas lidhjes me reperin kosovar Majk.

Nga lidhja tyre ata kanë dhe një djalë të quajtur Roan, përcjell ORAinfo.

E Majlinda u bë shumë e përfolur në media roze për stilin dhe bukurin e saj.

Majlinda tani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga më të ndryshmet.

Ajo mbrëmë ka dal me shoqeri. E veshur me fustan të bardhë dhe me një vijë në zezë në fusta, Majlina ka shkëlqyer me pamjen. /ORAinfo/ 

SHPËRNDAJE