0

Majlinda Zeka tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E sot Majlinda është bërë teze dhe duket se është emocionuar shumë.

“Tezja më e lumtur në botë, mirëserdhe në jetë Naja”- ka shkruar Majlinda./ORAinfo/

SHPËRNDAJE