0

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në martesën shoqës së saj.

Në disa foto të publikuar ajo shfaqet në krahet e nusës. Majlinda me fustanin e saj gjigant, ka tërhequr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE