0

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani Majlinda Zeka është një emët tejet i përfolur në publik.

Ajo dhe këngëtari i mirënjohur, Majk, ishin të lidhur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Për djalin kujdeset Majlinda mirëpo, kohë pas kohe ai takohet edhe me babain.

Ndonëse është një nënë tejet e përkushtuar, Majlinda është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse me këtë veshje e pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE