0

Ishte lidhja me reperin Majk ajo që e bëri tejet të njohur në publik Majlinda Zekën.

Nga kjo lidhje ajo ka një djalë që e kanë quajtur Roan dhe që tani rritet vetëm me nënën, përcjell ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur në publik sidomos për pamjen e saj dhe për paraqitjet gjithmonë plot stil.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se i ka bërë flokët e shkurtra dhe po duket krejt ndryshe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE