0

Majlinda Zeka tani është një personazh shumë i përfolur në publik e media rozë.

U bë e njohur që nga lidhja me reperin Majk dhe tani famën e madhe po e arrinë vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Nga lidhja e shkurtër me Majkun ajo ka një djalë e që tani rritet vetëm me nënën.

Krahas angazhimeve si nënë, Majlinda ëshët shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto në Instastory ku shihet e shtrirë, mirpëo, gjithë vëmendjen merr zingjiri i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE