0

Majlinda Zeka është ndër emrat me të përfolur në mediat roze.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë, shkruan ORAvip.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Pas një kohe, Majlinda i është rikthyer postimeve në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet tepër joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë, Majlinda ekspozon linjat e saj përvëluese, ndërsa bakur i saj ‘petë’ bie në sy . /ORAvip/

SHPËRNDAJE