0

Ishte lidhja me reperin Majk ajo që e bëri tejet të njohur në publik Majlinda Zekën.

Nga kjo lidhje ajo ka një djalë që e kanë quajtur Roan dhe që tani rritet vetëm me nënën, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar, Majlinda nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me shoqe, por ajo po i ‘sfidon’ të gjitha me pamjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE