0

Majlinda Zeka tani është një emër tejet i lakuar në mediat e në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur ‘Majkut e që nga lidhja e tyre e shkurtër ata tani kanë një djalë, Roanin.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale me postimet nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto kur shihet e veshur aq me stil, dhe me një grim të lehtë por që duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE