0

U bë e njohur që nga lidhja e saj e shkurtër me reperin e njohur, Majk dhe tani Majlinda Zeka është një emër shumë i përfolur në publik.

Ajo dhe këngëtari tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale ku nuk mungon me psotime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa foto me të cilat na tregon se po bëhet gati për festën e Bajramit dhe për këtë ajo ka gatuar edhe bakllavë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE