0

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, përcjell ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Majlinda është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në top-formë dhe më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE