0

Majlinda Zeka është tani jnë emër shumë i përfolur për publikun.

Ajo u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin e njohur, Majk me të cilin tani ka një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është stejete e përfolur sidomos për bukurinë e saj dhe për paraqitjet plot stil.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale sot, ajo ka publikuar dia foto me shoqen e saj të ngushtë e që duket ngjajnë si të ishin binjake./ORAinfo/

SHPËRNDAJE