0

Majlinda Zeka është tani një ndër emrat jo pak të përfolur në publik e në media.

Ajo u bë e njohur fillimisht si e dashura e reperit të njohur Majk dhe nga lidhja e tyre e shkurtër, ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Tani Roani rritet me nënën dhe shpeshherë takohet edhe me babain.

Majlinda nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale, e sot ajo ka marrë një dhuratë e nga gëzimi menjëherë e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE