0

Majlinda Zeka është emri që u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk.

Për disa javë në media ishte në qendër lidhja e tyre, dhe pas ndarjes u kuptua që Majlinda ishte shtatzënë, përcjell ORAinfo.

Tani djali i tyre Roani rritet vetëm me nënën dhe takon kohë pas kohe babain e tij.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku sot ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një set me parfume të shtrenjta dhe nga gëzimi e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE