0

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, pëcjell ORAinfo

Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Majlinda është edhe shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e me këtë pamje I ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE